Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Kamienica nad Nysą Łużycką - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Żary

Żary(Kamienica nad Nysą Łużycką + 24 km)

300 000 zł3 588 m² 83,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3588m2, przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego, zlokalizowana w pobliżu Żar w Sieniawie Żarskiej w dzielnicy Osiedle. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Żary

Śródmieście,Żary(Kamienica nad Nysą Łużycką + 24 km)

700 000 zł1 039 m² 673,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w Żarach o pow. 1039 m2 w cenie 700 tys. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta. Znajduje się przy drodze asfaltowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żary

Śródmieście,Żary(Kamienica nad Nysą Łużycką + 24 km)

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Dom Wolnostojący na obrzeżach miasta. - sieniawa Żarska Na sprzedaż wolnostojący dom położony na klimatycznej działce o powierzchni 1034 m , otulonej naturalną zielenią drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Żary(Kamienica nad Nysą Łużycką + 24 km)

460 000 zł53,03 m² 8 674,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy z balkonem. Kamienica, II piętro, po remoncie. Na powierzchni 53,03 m2 rozmieszczono: - salon z wyjściem na balkon - do wypoczynku po pracy - sypialnie, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Żary

Sportowa,Żary(Kamienica nad Nysą Łużycką + 24 km)

6 000 000 zł150 m² 40 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Żary, stacja paliw, działka 50 arów, cena 6 000 000 zł, sprzedam. Do sprzedania lub wynajęcia nowo wybudowana stacja paliw z pawilonem handlowo-socjalno gastronomicznym oraz kantorem. Pawilon jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sieniawa Żarska

Sieniawa Żarska(Kamienica nad Nysą Łużycką + 19 km)

79 000 zł1 742 m² 45,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Sieniawie Żarskiej Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1742m2 położoną w miejscowości Sieniawa Żarska Działka o kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem, ul. Lubelska

Żary(Kamienica nad Nysą Łużycką + 24 km)

529 000 zł67 m² 7 895,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie z duszą i własnym ogrodem ul. Lubelska, żary Z powodu wyjazdu oferujemy na sprzedaż! Pełne wyposażenie pozostaje dla Nabywcy! Jeśli szukają Państwo miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lubsko

Lubsko(Kamienica nad Nysą Łużycką + 22 km)

700 000 zł1 152 m² 607,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek w centralnej części miejscowości Lubsko. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 2 161 m2 oraz budynki o łącznej powierzchni 1152,4.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Tuplice

Tuplice(Kamienica nad Nysą Łużycką + 7 km)

145 000 zł4 700 m² 30,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-rezerwacja- na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4700 m , położona w centrum miejscowości Tuplice. Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt, co sprawia, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żagańska

Sportowa,Żary(Kamienica nad Nysą Łużycką + 24 km)

225 000 zł49 m² 4 591,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Żary, ulica Żagańska, mieszkanie, 2 pokoje, 49 m2, sprzedam, cena 249 000zł. Oferuję na sprzedaż rozkładowe mieszkanie do kapitalnego remontu w kamienicy wielorodzinnej, przy ulicy Żagańskiej 25.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Kamienica nad Nysą Łużycką

Kamienica nad Nysą Łużycką,lubuskie

340 000 zł360 m² 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Budynek usługowo - mieszkalny o powierzchni 360m położony na działce 2400m2 w miejscowości Kamienica nad Nysa Łużycka 10km od Łęknicy 5km od Olszyny 25km od Żar Budynek nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kamienica nad Nysą Łużycką

Kamienica nad Nysą Łużycką,lubuskie

390 000 zł360 m² 1 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij